Producenci 

Podkategorie

Schulte

Evoline® the e-place designSchulte elektrotechnik

 

 

 

Niemiecki producent znakomitych przyłączy multimedialnych Evoline®, Schulte Elektrotechnik. Oferowane produkty są wykonane z najlepszych materiałów, dopracowane pod każdym względem. 

Produkty Evoline® mogą być konfigurowane indywidualnie. Zapytaj sprzedawcę o wycenę potrzebnej konfiguracji.

Kindermann

Kindermann logo

Niemiecki producent najwyższej jakości mediaportów i nowoczesnych rozwiązań, dedykowanych do wyposażenia biura i sali konferencyjnej. 

Bogaty wybór modułów umożliwia indywidualne skonfigurowanie mediaportów według potrzeb Klienta.

AH Meyer

Logo AH Meyer

A&H Meyer to międzynarodowa firma, oferująca najwyższej jakości mediaporty i systemy, niezbędne do zarządzania okablowaniem w biurach i salach konferencyjych. Osprzęt produkowany przez firmę AH Meyer charakteryzuje się największą liczbą modułów indywidualnych oraz najwyższą jakością kabli i modułów. Bogaty wybór rozwiązań umożliwia dostosowanie odpowiednich mediaportów zarówno do biur i sal konferencyjnych, jak równiez hoteli i salonów sprzedaży.

AH Meyer oferuje róże typy obudowy mediaportów; otwierane automatycznie, obrotowe, nablatowe i chowane w blacie. Do wyboru mamy aż 250 modułów, co umożliwia dowolną konfigurację mediaportów w celu dokładnego przystosowania do indywidualnych potrzeb.

Wszystkie produkty A&H Meyer produkowane są zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeńśtwa i spełniają wymogi jakości ISO9001. 

Brak produktów w tej kategorii.