Promocja!
Evoline One 1 gniazdo 230 V BIAŁY wieko obrotowe, mediaport Schulte Elektrotechnik

Evoline One 1 gniazdo 230 V BIAŁY wieko obrotowe, mediaport Schulte Elektrotechnik

166,92 zł 166,92 zł

EV-ON1Zww

Dostępny na zamówienie

  • 1 mediaport zasilający pojedynczy o mocy 230V

Masz pytania? Zadzwoń : (22) 535 33 52 lub napisz do nas: [email protected]

Więcej informacji

Evoline One 1 gniazdo zasilające pojedyncze o mocy 230V BIAŁY wieko obrotowe

Konfiguracja: 1 mediaport zasilający o mocy 230V z bolcem uziemiającym, pierścieniem oraz obrotową o 360° osłoną w kolorze białym.

MONTAŻ

Okrągła konstrukcja pozwala na szybki i łatwy montaż mediaportów biurowych Evoline One, które mogą być zainstalowane zarówno poziomo, jak i pionowo. Instalacja mediaportu wymaga jedynie wyciętego otworu o średnicy 50 mm, a trwałe elementy zaciskowe zapewniają jego solidne montowanie na płycie już od 9 mm grubości!

   

DYSKRECJA OTWIERAJĄCA WIELE MOŻLIWOŚCI

Wbudowane rozwiązanie mediaportów EVOline One, to nie tylko przyciągający wzrok elegancki element blatów, stołów biurowych oraz mebli tapicerowanych. To także niezwykły styl i minimalistyczny akcent zawarty w niewielkim gnieździe z bolcem uziemiającym, które umożliwia zasilanie urządzeń elektrycznych. Dzięki niemal niewidocznemu, wpuszczonemu w blat montażowi, system elektryfikacji wtapia się dyskretnie w otoczenie i zajmuje niewiele miejsca w każdym pomieszczeniu. Produkt może być indywidualnie dostosowany do odpowiednich wymagań dzięki kilku opcjom kolorystycznym wkładek modułowych. Oprócz nasadki w kształcie pierścienia pojedyncze gniazdo może być również wyposażone w osłonę, która z łatwością obraca się o 360°. 

Mediaporty Schulte EVOline One zostały objęte międzynarodowymi patentami oraz uhonorowane nagrodą "Reddot Awart", potwierdzającą wysoki poziom funkcjonalności i elegancki wygląd. Stosowane są najczęściej w biurach, salach konferencyjnych, salonach sprzedaży i hotelach.

W naszym sklepie znajdą Państwo mediaporty EVOline One umożliwiające indywidualną konfigurację, dostępne w różnych materiałach wykończenia oraz o różnych kolorach, takich jak:
  • stal inox
  • biały
  • czarny

·      

Arkusz danych

Kolor Biały
Natężenie prądu 230V 16A
Grubość blatu min. 9 mm
Wymiary montażowe fi 50
Wymiary całkowite fi 54 / 54 mm. głębokości
Długość kabla 3 m
Cechy dodatkowe wieko obrotowe o 360°